Зауваження до проекту землеустрою заявника у разі відмови його погодження мають бути вичерпними

11 березня 2015 57
Встановлено чіткі вимоги до територіальних органів Держземагенства надавати вичерпний перелік зауважень з метою їх подальшого усунення особами, що подали документи для погодження проектів землеустрою

Задля спрощення процедури погодження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок статтю 186-1 Земельного кодексу України доповнено новими положеннями. Встановлено чіткі вимоги до територіальних органів Держземагенства надавати вичерпний перелік зауважень з метою їх подальшого усунення особами, що подали документи для погодження проектів землеустрою.

Документом передбачається, що у висновку про відмову погодження проекту землеустрою для відведення земельної ділянки, представники влади повинні вказувати вичерпний перелік недоліків та розумний строк для їх усунення. Причому цей строк за письмовим проханням розробника проекту може бути продовжений.

Водночас відповідним органам влади забороняється повторно відмовляти у погодженні таких проектів, якщо всі зауваження, висловлені у їх попередньому висновку, були усунені, та висувати додаткові зауваження до проекту.

Так законодавець планує усунути актуальну проблему, коли працівники органів влади затягують погодження проектів землеустрою, постійно вимагаючи усунення недоліків у документації, та водночас не надають повного переліку помилок, які необхідно виправити.

Закон опубліковано сьогодні в парламентській газеті «Голос України» № 43, він набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування, тобто з 12.03.2015.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль