Порядок реєстрації смерті/загибелі військовослужбовця в особливий період — як і в мирний час

17 березня 2015 46
За інформацією Міноборони, померлі (загиблі) військові в особливий період обліковуються в тому ж порядку, що встановлений на мирний час

За інформацією Міноборони, померлі (загиблі) військові в особливий період обліковуються в тому ж порядку, що встановлений на мирний час.

Смерть (загибель) військовослужбовця обов’язково реєструється в органах РАЦС, а для тих, які перебувають за кордоном, — у дипломатичних представництвах (консульствах) України.

Після цього один примірник сповіщення про смерть (загибель) військовослужбовця разом зі свідоцтвом про смерть, отриманим від органів реєстрації, надсилається командиром військової частини, що видав наказ по стройовій частині про виключення військовослужбовця зі списків особового складу військової частини, районному (об’єднаному, міському) військовому комісару за місцем проживання сім’ї (родичів) військовослужбовця.

Цей наказ по стройовій частині є підставою не тільки для відправки сповіщення, а й для:

  • відправки за належністю власних речей, цінностей і особистих документів померлого (загиблого);
  • внесення до облікових документів даних про час і причину виключення військовослужбовця зі списків особового складу військчастини.

Зі сповіщенням до військкоматів висилаються також фотографії місць поховання померлих (загиблих) військових при їх поховання за місцем служби. А на померлих офіцерів, осіб рядового, сержантського і старшинського складу ще й особові справи і витяги з наказів про виключення зі списків особового складу військчастини.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль