Робоча ситуація дня: Розрахунок понижуючого коефіцієнта при злитті підприємств

18 березня 2015 24
До підприємства у 2014 році приєднали дочірнє підприємство. За рахунок злиття материнського і дочірнього підприємства виникли підстави для застосування понижуючого коефіцієнта при нарахуванні зарплати за лютий 2015 року. У лютому 2015 року нараховано разову премію за результатами роботи підприємства у 2014 році. Чи можна враховувати дані діяльності дочірнього підприємства за 2014 рік для визначення критеріїв застосування понижуючого коефіцієнта?

До підприємства у 2014 році приєднали дочірнє підприємство. За рахунок злиття материнського і дочірнього підприємства виникли підстави для застосування понижуючого коефіцієнта при нарахуванні зарплати за лютий 2015 року. У лютому 2015 року нараховано разову премію за результатами роботи підприємства у 2014 році. Чи можна враховувати дані діяльності дочірнього підприємства за 2014 рік для визначення критеріїв застосування понижуючого коефіцієнта?

У разі застосування понижуючого коефіцієнта в лютому 2015 року, підприємство має виконати умови, встановлені пунктом 3 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» від 28.12.2014 № 77-VIII.

Детальніше про ці умови читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль