Особливості самоврядування для окремих районів Донбасу — лише після виборів

20 березня 2015 17
Уточнено час набрання чинності деяких положень Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей»

Уточнено час набрання чинності деяких положень Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» від 16.09.2014 № 1680-VII (далі — Закон № 1680).

Зокрема, передбачено, що особливий порядок діяльності органів місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу реалізуватиметься винятково органами місцевого самоврядування, обраними на позачергових виборах.

При цьому волевиявлення громадян має відбутися відповідно до Конституції України, Закону № 1680 та інших законів України, у тому числі з обов’язковим дотриманням стандартів ОБСЄ щодо проведення демократичних виборів. До участі у спостереженні за виборами мають бути допущені міжнародні безсторонні спостерігачі, для яких мають бути організовані безпечні умови діяльності.

Окремо в документі наголошується на необхідності виведення всіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, бойовиків та найманців із території України, а також у недопущенні їх незаконного втручання у виборчий процес.

Вибори мають відбутися з дотриманням гарантій вільного волевиявлення та таємного голосування громадян, виборчих прав внутрішньо переміщених осіб, які були змушені покинути місця проживання в окремих районах Донбасу. Так само має бути забезпечений і прозорий підрахунок голосів, установлення підсумків голосування і результатів місцевих виборів.

Закон набере чинності з 21.03.2015.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль