Розроблено форму декларації збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ

24 березня 2015 22
ДФС оприлюднила проект наказу «Про затвердження форми Податкової декларації збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності»

ДФС оприлюднила проект наказу «Про затвердження форми Податкової декларації збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності».

Пунктом 29 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (ПК) тимчасово, до 1 січня 2016 року, встановлено збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності.

Для забезпечення виконання пункту 9 розділу ІІ «Перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71-VIII та з метою реалізації вимог статті 46 розділу II і пункту 29 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПК виникла необхідність затвердження форми податкової декларації збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ.

Проект наказу розроблено на заміну чинному наказу ДПА «Про затвердження форми Податкової декларації збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності» від 24.12.2010 № 1017.

Зауваження та пропозиції щодо змісту регуляторного акту можна надавати у письмовій та електронній формі протягом двох тижнів із дня публікації цього оголошення на такі адреси:

  • 04655, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Департамент оподаткування юридичних осіб; e-mail: avitenko@minrd.gov.ua;

  • 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль