Комісії з охорони праці можуть окремо діяти і в структурних підрозділах підприємства

1 квітня 2015 28
Держгірпромнагляд нагадав про обов’язок працівників при прийнятті на роботу і під час неї проходити за рахунок роботодавця інструктаж із охорони праці

Держгірпромнагляд нагадав про обов’язок працівників при прийнятті на роботу і під час неї проходити за рахунок роботодавця інструктаж, навчання з охорони праці, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки під час аварії.

Працівники ж, зайняті на роботах із підвищеною небезпекою або там, де є потреба у профдоборі, мають щороку проходити за рахунок роботодавця спеціальне навчання і перевірку знань з охорони праці.

При прийнятті на роботу і періодично (раз на 3 роки) проходять навчання та перевірку знань з охорони праці (за участю профспілок) й посадові особи, які займаються організацією безпечного ведення робіт на підприємстві.

На підприємствах з урахуванням специфіки виробництва та вимог нормативно-правових актів з охорони праці:

  • розробляються і затверджуються внутрішні положення про навчання з питань охорони праці;
  • формуються плани-графіки проведення навчання та перевірки знань з охорони праці, з якими ознайомлюються всі працівники.

Перевірку знань працівників з охорони праці на підприємстві проводить спеціально створена ним комісія. Підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру, а тому за потреби такі комісії можуть створюватися в окремих структурних підрозділах підприємства, що відображається у відповідному положенні підприємства про навчання з охорони праці.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль