Чергові нюанси застосування податкового компромісу

8 квітня 2015 21
Спеціалісти ДФС роз’яснили низку випадків застосування податкового компромісу

Спеціалісти ДФС роз’яснили низку випадків застосування податкового компромісу. Наведемо окремі з них.

1.Під дію податкового компромісу підпадають будь-які факти порушення ведення податкового чи бухгалтерського обліку, що призвели до завищення витрат чи податкового кредиту з ПДВ.

2. Неплатник ПДВ не може скористатися можливістю податкового компромісу щодо сплати цього податку за періоди, коли він був платником ПДВ.

3. Право застосовувати такий компроміс належить платнику податків, однак це стосується лише неузгоджених сум податкових зобов’язань.

4. Податківці приймають рішення про застосування податкового компромісу в період з 4-го по 10-й робочий день після надання платником заяви про намір досягнути компроміс.

5. Надання платником податків неповного переліку господарських операцій, які уточнюються, не є підставою для відмови в застосуванні компромісу. Однак це може бути підставою для призначення документальної позапланової перевірки.

6.Якщо платник податків має податковий борг, то сплачені ним суми зараховуватимуться спочатку на погашення боргу, а вже потім ― на погашення зобов’язань в межах такого компромісу.

Також податківці роз’яснили, що недобросовісні платники податків ― організатори злочинних схем повинні нести кримінальну відповідальність та не звільняються від неї у порядку застосування компромісу.

Нагадаємо, що Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу» від 25.12.2014 № 63-VIII дає можливість досягнути компромісу до 16.04.2015 (включно).

Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль