Реформа в МВС: ГУБОЗ, транспортну і ветеринарну міліцію ліквідують

9 квітня 2015 23
У зв’язку із реформуванням органів внутрішніх справ унесено низку змін до деяких законодавчих актів України, що регламентують діяльність цих органів

У зв’язку із реформуванням органів внутрішніх справ унесено низку змін до деяких законодавчих актів України, що регламентують діяльність цих органів.

Основна мета змін — оптимізація структури органів внутрішніх справ, чітке розмежування та усунення дублювання їх повноважень, а також позбавлення окремих підрозділів органів внутрішніх справ невластивих їм функцій.

Насамперед це стосується спецпідрозділів по боротьбі з організованою злочинністю (ГУБОЗ) МВС. Їх буде реорганізовано, приєднавши до інших відділів у структурі МВС із збереженням усіх оперативних напрацювань.

Крім того, ліквідують транспортну міліцію та міліцію у справах дітей, ветеринарну міліцію.

Адже, перші, зі слів чиновників, фактично виконують функції, що належать до компетенції блоку кримінальної міліції та міліції громадської безпеки, маючи при цьому власні управлінські апарати. А це, в свою чергу, призводить до бюрократизації їх діяльності та заважає ефективному використанню людських ресурсів і бюджетних коштів.

Необхідність ліквідації ветеринарної міліції викликана тим, що аналогічні їй функції на сьогодні і так уже виконуються ветеринарною і фітосанітарною службою. У зв’язку з цим облаштування карантинних ветеринарних постів здійснюватиметься за участю місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.

Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль