Нюанси сплати адмінзбору за держреєстрацію прав на нерухомість

10 квітня 2015 39
 Укрдержреєстр проінформував про те, що з 05.04.2015 розмір плати за проведення держреєстрації прав на нерухомість (адміністративного збору) визначається у процентному співвідношенні до мінімальної зарплати

Укрдержреєстр проінформував про те, що з 05.04.2015 розмір плати за проведення держреєстрації прав на нерухомість (адміністративного збору) визначається у процентному співвідношенні до мінімальної зарплати та диференціюється залежно від:

  • площі об’єкта нерухомого майна;
  • права, заявленого до реєстрації;
  • особи заявника (фізособа чи юрособа).

Сплачені суми адмінзбору зараховуються на рахунки за кодом класифікації доходів бюджету 22012600 «Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно». Вони розміщені на офіційному сайті Укрдержреєстру в підрозділі «Реквізити рахунків для зарахування коштів за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (адміністративний збір) (ККДБ 22012600)» розділу «Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно».

При сплаті заявником за проведення держреєстрації прав держмита у розмірі, меншому ніж установлений розмір адмінзбору, він додатково надає платіжний документ на підтвердження сплати недостатніх сум.

За відмови у держреєстрації прав та їх обтяжень адмінзбір не повертається, хоча плата за надання витягу з Державного реєстру речових прав підлягає поверненню. У разі відкликання заяви — повертаються всі сплачені заявником грошові суми.

Перевіряє ж наявність документа про сплату адмінзбору та/або про сплату за витяг, відповідність розмірів унесеної плати законодавству орган, що приймає документи.

Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль