Розроблено форми податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів і туристичного збору

20 квітня 2015 24
Державна фіскальна служба України оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору»

Державна фіскальна служба України оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору», пояснювальну записку та аналіз впливу цього регуляторного акта.

Проект наказу розроблено відповідно до пункту 46.5 Податкового кодексу України та підпункту 2 пункту 4 й пункту 8 Положення про Міністерство фінансів України.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту наказу можуть надсилатися упродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту на адреси:

  • Державна фіскальна служба України, Департамент розвитку ІТ, електронних сервісів та обліку платників, 04655, м. Київ, Львівська площа, 8, e-mail: vpopova@sfs.gov.ua;

  • Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль