Деяким офіцерам спростили отримання компенсації за житло

20 квітня 2015 39
Зазнав змін Порядок виплати грошової компенсації військовослужбовцям за найом ними жилих приміщень

Зазнав змін Порядок виплати грошової компенсації військовослужбовцям Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки та Державної спеціальної служби транспорту за піднайом (найом) ними жилих приміщень, затверджений постановою КМУ від 26.06.2013 № 450.

Зокрема, врегульовано питання отримання такої компенсації окремим військовослужбовцям, які прибули з населених пунктів, непідконтрольних повністю або частково українській владі. Йдеться про офіцерів військових частин, які дислокувалися в населених пунктах, на території яких органи держвлади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, і які переміщені з місць попередньої дислокації.

Зазначеним особам для отримання компенсації за піднайом (найом) житла разом з іншими необхідними документами дозволено, зокрема, подавати:

  • довідку про склад сім’ї, видану командиром (начальником) відповідної військової частини (підрозділу);
  • довідку квартирно-експлуатаційного органу, в зоні відповідальності якого розташована військова частина (підрозділ), за новим місцем дислокації на підставі облікових списків станом на 01.07.2014.

Водночас їх позбавили необхідності подавати копію завіреної довідки про отримання (неотримання, здачу) жилого приміщення з попереднього місця проходження військслужби, видану квартирно-експлуатаційним органом Міноборони, Нацгвардії, відповідним підрозділом СБУ або Держспецтрансслужбою.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль