Як перевірятимуть декларації про доходи чиновників

23 квітня 2015 47
Мінфін визначився з Порядком здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

Мінфін визначився з Порядком здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

Таку перевірку здійснюватиме апарат ДФС (щодо вищих держпосадовців) та її територіальні органи — ДПІ (щодо всіх інших чиновників) за місцем проживання (податковою адресою) суб’єкта декларування.

При цьому відомості щодо зазначених у декларації членів сім’ї особи, стосовно якої проводиться перевірка, не перевірятимуть.

При встановленні під час перевірки розбіжностей між відомостями, зазначеними в декларації, та наявною податковою інформацією контролюючий орган, який проводить перевірку, письмово повідомлятиме про них суб’єкта декларування. Останній упродовж 15 робочих днів із дня отримання відповідного запиту має надати письмове пояснення щодо таких розбіжностей та/або копії документів, які підтверджують достовірність даних у декларації.

Висновок та повідомлення про результати перевірки підписуватиме керівник контролюючого органу (виконувач його обов’язків), що її проводив. Повідомлення не пізніше ніж на третій день із дня реєстрації висновку надсилатиметься спеціально уповноваженим суб’єктам у сфері протидії корупції та керівнику органу, в якому працює відповідний суб’єкт декларування.

Інформація про результати перевірки, документи (копії документів) щодо її проведення є конфіденційними та зберігатимуться відповідно до закону.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль