Продовження/поновлення виплати щомісячної допомоги переселенцям

23 квітня 2015 76
Уряд дещо доповнив Порядок надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання

Уряд дещо доповнив Порядок надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, зокрема на оплату житлово-комунальних послуг, затверджений його постановою від 01.10.2014 № 505.

Нагадаємо, що зазначена допомога надається переселенцям з Криму та зони АТО, облікованим органами соцзахисту, з дня звернення за її призначенням та виплачується по місяць зняття з такого обліку, але не більше 6 місяців.

Зміни, зокрема, передбачають можливість продовження на наступний період (6 місяців) призначення та виплати відповідної грошової допомоги.

Для цього уповноважений представник сім’ї має:

  • подати заяву, в якій повідомлятиметься про відсутність змін, що впливають на призначення грошової допомоги;
  • пред’явити довідки всіх членів сім’ї про взяття на облік осіб, які переміщуються, строк дії яких продовжено на наступний період.

Але така допомога не призначатиметься на наступний шестимісячний строк працездатним особам, які не працевлаштувалися протягом періоду отримання допомоги та яким її виплата була припинена.

Водночас виплата грошової допомоги може бути поновлена, якщо протягом місяця з місяця припинення її виплати уповноважений представник сім’ї повідомить уповноважений орган про зміну обставин, які вплинули на припинення виплати грошової допомоги.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль