Як складають податкову накладну постачальники електроенергії

28 квітня 2015 23
Із 01.01.2015 постачальники електроенергії не складають окремі податкові накладні на кожне надходження коштів за електричну енергію

Як відомо, з 01.01.2015 постачальники електроенергії не складають окремі податкові накладні на кожне надходження коштів за електричну енергію. Їм дозволено складати одну податкову накладну щодекадно.

Наприклад, у разі надходження коштів від споживачів 5-го, 7-го та 10-го числа місяця складається одна податкова накладна 10-го числа. У ній враховуються всі суми коштів, отримані 5-го, 7-го та 10-го числа такого місяця.

При цьому у графі 2 податкової накладної зазначається дата виникнення податкового зобов’язання — 10-те число звітного місяця.

В останній день місяця постачальник електроенергії складає податкову накладну, в якій враховує суму коштів, що надійшли протягом третьої декади місяця, та додатково враховує остаточний розрахунок зі споживачами з урахуванням поставленої електроенергії та отриманих коштів протягом всього місяця.

При цьому якщо в місяці 31 (28) календарний день, то за третю декаду місяця податкова накладна складається 31-го (28-го) числа такого місяця. Тобто якщо в місяці 31 календарний день, окрема податкова накладна за третю декаду місяця 30-го числа такого місяця не складається.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль