Робоча ситуація дня: Сплата штрафу за уточнюючим розрахунком з ПДВ

28 квітня 2015 23
Підприємство подало уточнюючий розрахунок з ПДВ. З якого та на який рахунок перерахувати штраф у розмірі 3% від заниження суми податкових зобов’язань?

Підприємство подало уточнюючий розрахунок з ПДВ. З якого та на який рахунок перерахувати штраф у розмірі 3% від заниження суми податкових зобов’язань?

Механізм проведення розрахунків з бюджетом з ПДВ визначає Порядок електронного адміністрування податку на додану вартість, затверджений постановою КМУ від 16.10.2014 № 569.

Електронний ПДВ-рахунок використовується для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов’язань, задекларованих платником у декларації з ПДВ.

Розрахунки з бюджетом у зв’язку з поданням уточнюючих розрахунків проводяться платником податку з власного банківського поточного рахунка до відповідного бюджету.

Про те, з якого рахунка потрібно перерахувати штраф, читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль