Спрощення в наданні орендарю згоди на поліпшення орендованого держмайна

30 квітня 2015 28
Дещо переглянуто Порядок надання орендарю згоди орендодавця державного майна на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого державного майна

Дещо переглянуто Порядок надання орендарю згоди орендодавця державного майна на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого державного майна, затверджений наказом Фонду держмайна від 03.10.2006 № 1523.

Змінами, зокрема, передбачено можливість прийняття орендодавцем держмайна рішення щодо надання/ненадання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень за відсутності уповноваженого органу управління. Йдеться про згоду на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого цілісного майнового комплексу, будівлі або споруди, у тому числі за рахунок амортизаційних відрахувань.

Так, у разі відсутності органу, уповноваженого управляти відповідним держмайном, орендодавець для розгляду питання про надання такої згоди створює комісію за участю представників органу, який давав згоду на оренду зазначеного майна, або його правонаступника. А за відсутності останніх комісія створюється за участю представників відповідних місцевих держадміністрацій (за їх згодою).

При цьому уточнено, що згода на здійснення поліпшень надається з урахуванням висновків комісії та умов договору у формі листа орендодавця орендарю, у якому міститься погодження на поліпшення орендованого майна.

Орендарями держмайна згідно з чинним законодавством можуть бути госптовариства, створені членами трудового колективу підприємства, його структурного підрозділу, інші юрособи та громадяни України, нерезиденти тощо.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль