Строки сплати авансових внесків з рентної плати

5 травня 2015 21
Фіскальна служба роз’яснила порядок сплати авансових внесків з рентної плати

Фіскальна служба роз’яснила порядок сплати авансових внесків з рентної плати.

Зокрема зазначено, що згідно з пунктом 257.4 Податкового кодексу України (ПК) окремі категорії платників рентної плати (далі — Плата) сплачують у податковому (звітному) періоді до 30 числа кожного місяця авансові внески з Плати у розмірі однієї третини суми податкових зобов’язань з Плати, визначеної у податковій декларації за попередній податковий (звітний) період.

Податкова звітність з Плати за податковий квартал подається протягом 40 днів (пп. 49.18.2 ПК). При цьому граничний термін подання податкової звітності з Плати за І квартал 2015 року припадає на 12 травня.

Отже, зазначений граничний термін подання податкової звітності, а також узгодження платником Плати його податкових зобов’язань за вказаний період настає пізніше ніж граничний термін сплати (29 квітня) авансового внеску з Плати за квітень 2015 року.

Тож платники Плати авансові внески у вигляді однієї третини суми податкових зобов’язань з Плати, визначеної у податковій декларації за І квартал, здійснюють до 30 числа у травні, червні та липні. Такий же порядок розповсюджується на наступні квартали.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль