Цьогоріч продовження експериментальної реєстрації пестицидів і агрохімікатів не обмежено строком

6 травня 2015 38
Уряд тимчасово зняв обмеження строку продовження експериментальної реєстрації пестицидів і агрохімікатів для препаратів, що вже були експериментально зареєстровані на 2 роки та отримали подовження терміну експериментальної реєстрації

Уряд тимчасово зняв обмеження строку продовження експериментальної реєстрації пестицидів і агрохімікатів для препаратів, що вже були експериментально зареєстровані на 2 роки та отримали подовження терміну експериментальної реєстрації (ще на рік).

Відповідні зміни внесено до пункту 26 Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліків пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, затвердженого постановою КМУ від 04.03.1996 № 295.

Так, за оновленою редакцією зазначеної норми, у разі коли за 2 роки з об’єктивних причин не отримано необхідних даних для постійної реєстрації препарату, за висновками експертизи рішенням Мінприроди строк дії експериментальної реєстрації може бути продовжений на один рік.

При цьому не допускається продовження строку експериментальної реєстрації більше одного разу, крім продовження строку такої реєстрації у 2015 році.

Нагадаємо, що однорічне обмеження строку подовження експериментальної реєстрації засобів захисту рослин було введене постановою КМУ від 28.01.2015 № 42. У зв’язку з цим Мінприроди з 11.02.2015 перестало видавати рішення про продовження строку експериментальної реєстрації препаратів, дослідження яких тривають і вже були подовжені, але які з об’єктивних причин не отримали необхідних даних для постійної реєстрації препарату.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль