Енергосервіс як сучасний інструмент енергоекономії

8 травня 2015 24
В Україні планують запровадити ринковий механізм інвестування в енергомодернізацію через застосування енергосервісних контрактів та масштабне залучення інвесторів із приватного сектору

В Україні планують запровадити ринковий механізм інвестування в енергомодернізацію через застосування енергосервісних контрактів та масштабне залучення інвесторів із приватного сектору.

Причому здійснювати закупівлю енергосервісних послуг передбачається за процедурами держзакупівель.

Законодавець визначив саме поняття енергосервісного договору та встановив його істотні умови. Примірну форму договору затвердить КМУ.

Також урегульовано відносини між замовником та виконавцем такого договору, механізм установлення вартості послуг та відбору переможця тендера, можливість установ укладати договори терміном понад рік та гарантії для інвесторів щодо виплати винагороди за досягнуту економію тощо.

Під час проведення процедури закупівлі основним критерієм оцінки пропозицій буде показник ефективності енергосервісного договору. Він визначатиметься як сумарне за 20-річний період значення різниць між щорічними скороченнями витрат замовника і щорічними платежами учаснику процедури закупівлі.

Платежі за енергосервісним договором здійснюватимуться лише у грошовій формі та за рахунок суми скорочення витрат замовника енергосервісу порівняно з витратами, які були б здійснені за відсутності енергосервісу, на оплату енергетичних ресурсів або житлово-комунальних послуг за відповідний період на підставі діючих тарифів.

Строк дії енергосервісного договору не може перевищувати 10 років.

Закон діє з 09.05.2015.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль