Нюанси сплати акцизу за переобладнане авто

13 травня 2015 22
Податківці роз’яснили, як оподатковуються акцизним податком операції з переобладнання вантажного транспортного засобу

Податківці роз’яснили, як оподатковуються акцизним податком операції з переобладнання вантажного транспортного засобу товарної позиції 8704 згідно з УКТЗЕД у легковий автомобіль товарної позиції 8703 згідно з УКТЗЕД.

Датою виникнення податкових зобов’язань при здійсненні такого переобладнання є дата видачі документа про відповідність переобладнаного автомобіля вимогам безпеки дорожнього руху. Але тільки якщо зазначений документ отримано автовласником після 01.01.2015.

Тож акциз сплачується власником переобладнаного авто не пізніше дати подання документів до органу внутрішніх справ для реєстрації/перереєстрації такого транспортного засобу, а саме:

  • документа про відповідність переобладнаного автомобіля вимогам безпеки дорожнього руху;
  • квитанції або платіжного доручення про сплату акцизного податку з відміткою банку про дату виконання платіжного доручення. Сума податку обчислюється залежно від коду продукції згідно з УКТЗЕД, робочого об’єму циліндрів двигуна та терміну експлуатації.

Ставка акцизного податку встановлена в євро. Тому розрахунок суми податку здійснюється за офіційний курсом гривні до інвалюти, встановленим НБУ, що діє на перший день кварталу, в якому виникло податкове зобов’язання, і залишається незмінним протягом кварталу.

Акцизний податок сплачується за місцем знаходження (проживання) власника переобладнаного авто за кодом бюджетної класифікації 14020800.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль