Розширено перелік країн, з якими ДФС обмінюватиметься податковою інформацією

13 травня 2015 36
Фіскальна служба поширила інформацію щодо актуалізованого переліку країн та юрисдикцій, на які поширюється дія Конвенції про взаємну адміністративну допомогу в податкових справах

Фіскальна служба поширила інформацію з офіційного сайту Організації економічного співробітництва та розвитку (OECР) щодо актуалізованого переліку країн та юрисдикцій, на які поширюється дія Конвенції про взаємну адміністративну допомогу в податкових справах від 25.01.1988 (далі — Конвенція).

Зокрема, дію Конвенції на сьогодні поширено на такі країни як Угорщина, Португалія, Кіпр та Індонезія. Крім того, з 01.07.2015 Конвенція набуде чинності для Росії.

Нагадаємо, що Верховною Радою України Конвенцію ратифіковано 17.12.2008 і для нашої країни вона набрала чинності ще з 01.07.2009.

Зазначена Конвенція передбачає спрощений механізм обміну інформацією між контролюючими органами різних держав та можливість здійснення відповідних заходів зі стягнення податкової заборгованості в іншій державі. Причому документ пропонує широкий вибір форм взаємної податкової співпраці, серед яких: обмін інформацією по запиту, спонтанний обмін інформацією, проведення податкових перевірок за кордоном, здійснення одночасних податкових перевірок, надання допомоги в стягненні податків та податкової заборгованості.

Ратифікувавши Конвенцію, Україна визначила коло податків, щодо яких вона застосовується. Це, зокрема, податок на прибуток підприємств, ПДФО, збір на обов’язкове державне пенсійне страхування, плата за землю, ПДВ, єдиний податок, державне мито, рентні платежі тощо.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль