Оновлено форми документів щодо проведення особистого огляду громадян на митниці

18 травня 2015 26
Мінфін перезатвердив форми рішення про проведення особистого огляду та протоколу особистого огляду

Мінфін перезатвердив форми рішення про проведення особистого огляду та протоколу особистого огляду.

Відповідно, форми постанови про проведення особистого огляду та протоколу особистого огляду, затверджені наказом Держмитслужби від 21.04.2003 № 262, скасовано.

Нагадаємо, що особистий огляд є винятковою формою митного контролю, яка проводиться за письмовим рішенням керівника органу ДФС (особи, яка виконує його обов’язки). Та лише якщо є достатні підстави вважати, що громадянин, який прямує через митний кордон України чи перебуває в зоні митного контролю або у транзитній зоні міжнародного аеропорту, приховує предмети контрабанди чи товари, які є безпосередніми предметами порушення митних правил або заборонені для ввезення в Україну, вивезення з України чи транзиту через територію України (ст. 340 Митного кодексу України).

Перед початком огляду посадова особа органу ДФС має пред’явити громадянину відповідне письмове рішення керівника, ознайомити громадянина з його правами та обов’язками під час проведення такого огляду і запропонувати добровільно видати приховані та/або не задекларовані товари.

Протокол складається безпосередньо під час цього огляду, підписується особою, яка проводила огляд, громадянином, який пройшов особистий огляд, понятими, присутніми під час огляду, і медпрацівником в разі проведення ним обстеження. Копія протоколу надається громадянинові.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль