Кількість запитів, які можуть бути направлені платнику податків, не обмежена

19 травня 2015 28
Фахівці ДФС зазначили, що кількість запитів, які можуть бути направлені контролюючими органами платнику податків, не обмежена

На питання, чи може платник податків відмовити контролюючому органу в наданні інформації, якщо така інформація вже була надана, фахівці ДФС відповіли, що кількість запитів, які можуть бути направлені контролюючими органами платнику податків, не обмежена.

При цьому письмовий запит про подання інформації надсилається платнику податків лише за наявності підстав, зазначених у пункті 73.3 Податкового кодексу України.

Запит також має бути підписаний керівником (заступником керівника) контролюючого органу та містити перелік інформації, яка запитується, і документів, що її підтверджують.

Платники податків зобов’язані подавати інформацію, визначену у запиті, та її документальне підтвердження протягом одного місяця з дня, що настає за днем надходження запиту.

У разі коли за результатами перевірок інших платників податків або за результатами аналізу податкової інформації виявлено факти, що свідчать про можливі порушення платником податків податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, платник податків зобов’язаний надати пояснення та їх документальне підтвердження на письмовий запит протягом 10 робочих днів із дня надходження запиту.

Однак, якщо запит складено з порушенням законодавчих вимог щодо його форми та змісту, платник податків звільняється від обов’язку надавати відповідь на такий запит.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль