Коли форма 4 щодо бенефіціарів не подається: позиція Мін’юсту

20 травня 2015 16
Мін’юст роз’яснив особливості внесення відомостей про кінцевих бенефіціарів власників юрособи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців

Мін’юст роз’яснив особливості внесення відомостей про кінцевих бенефіціарів власників юрособи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (далі — ЄДР).

Так для внесення до ЄДР відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника, якщо засновник — юридична особа, та про власника істотної участі засновника юридичної особи, якщо засновник — юридична особа, представник юридичної особи має подати держреєстратору реєстраційну картку «Форма 4», затверджену наказом Мін’юсту від 14.10.2011 № 3178/5.

Будь-яких інших підтверджуючих документів подавати держреєстратору не потрібно.

Під час подання реєстраційної картки «Форма 4» заповнюються лише ті поля, які стосуються зміни відомостей про юридичну особу, що вносяться до ЄДР.

При цьому Мін’юст звернув увагу на те, що положеннями законодавства про реєстрацію юридичних осіб та самою формою реєстраційної картки не передбачено внесення у відповідне поле інформації «відомості відсутні».

Тому за відсутності відповідних змін (необхідної інформації) юридичною особою така реєстраційна картка взагалі не подається.

У випадку ж подання неправильно заповненої реєстраційної картки регулятор рекомендував залишати подані документи без розгляду із зазначенням підстави «документи подані не в повному обсязі».


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль