Президент схвалив повноваження Уряду призупиняти платежі за зовнішніми запозиченнями

29 травня 2015 22
Президент підписав Закон «Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом»

Президент підписав Закон «Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом» від 19.05.2015 № 436-VIII, а також схвалив внесення відповідних змін до Бюджетного кодексу.

Закон надає Кабінету Міністрів України та відповідним міським радам повноваження приймати рішення про тимчасове зупинення здійснення платежів за всіма або деякими державними зовнішніми запозиченнями, гарантованими державою зовнішніми кредитами (позиками) та місцевими зовнішніми запозиченнями, та введення тимчасового мораторію на задоволення вимог кредиторів за такими зобов’язаннями суб’єктів зовнішніх запозичень, щодо яких Кабміном та/або відповідною міською радою було прийняте відповідне рішення.

Прийняття Закону дозволить змінити умови запозичень за державним, гарантованим державою боргу та місцевим боргом та попередити негативні наслідки потенційних випадків невиконання зобов’язань, що призведе до вивільнення значних коштів для підтримки розвитку вітчизняної економіки, підвищення обороноздатності України, нарощування виробничих потужностей, створення робочих місць, підвищення соціальних стандартів та умов життя громадян, підтримки стійкості національної валюти.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та діє до 1 липня 2016 року.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль