Як Мін’юст перевірятиме нотаріусів, адвокатів та СГ — юристів

2 червня 2015 34
Оновлено Порядок проведення перевірок Мін’юстом та його територіальними органами суб’єктів первинного фінансового моніторингу

Оновлено Порядок проведення перевірок Мін’юстом та його територіальними органами суб’єктів первинного фінансового моніторингу, а саме:

  • нотаріусів;
  • адвокатів, адвокатських бюро й об’єднань;
  • СГ, що надають юрпослуги (крім осіб, що надають послуги у рамках трудових відносин).

Перевірки можуть бути плановими і позаплановими, виїзними і безвиїзними. Їх предмет — дотримання вимог законодавства у сфері запобігання та протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму і розповсюдження зброї масового знищення.

Підставою для проведення планової перевірки суб’єкта (його відокремленого підрозділу) є включення його до плану проведення перевірок на відповідний квартал, затвердженого наказом Мін’юсту. Проводиться ця перевірка не рідше одного разу на 3 роки на підставі наказу Мін’юсту (управління юстиції) про проведення перевірки.

Про проведення планової перевірки відповідний суб’єкт повідомляється рекомендованим листом з повідомленням про вручення не менше ніж за 10 календарних днів до початку її проведення.

Позапланова перевірка проводиться без попереднього повідомлення суб’єкта на підставі наказу Мін’юсту за період, що підлягає перевірці, та за окремими питаннями.

Перевірка призначається на строк, необхідний для забезпечення своєчасного та в повному обсязі її проведення, але не більше ніж на 7 робочих днів. За потреби цей строк може бути продовжений, та не більше ніж на 5 робочих днів.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль