Підтверджуючі документи про надання послуг

3 червня 2015 33
ВАСУ визнав право підприємства на віднесення до витрат коштів, сплачених за оренду обладнання

ВАСУ визнав право підприємства на віднесення до витрат коштів, сплачених за оренду обладнання. Навіть якщо деякі акти приймання-передачі за цією операцією підписані факсиміле, а надані до перевірки інвойси не мали аутентичного перекладу з іноземної мови.

Тож у контролюючого органу були відсутні підстави для прийняття спірних податкових повідомлень-рішень у зв’язку з тим, що зазначені вище документи не відповідали вимогам законодавства України щодо їх оформлення.

Адже, як було встановлено, питання щодо можливості використання контрагентом підприємства факсиміле підпису технічного директора під час роботи по контракту було погоджено сторонами контракту.

Що ж до інвойса — документа, який виписується продавцем покупцеві при відвантаженні товару в рамках зовнішньоекономічної угоди, то в ньому обов’язково зазначаються такі дані: найменування та адреса продавця і покупця, умови поставки, посилання на зовнішньоекономічний контракт, в межах якого здійснюється поставка, найменування товару і послуг, код ТН ЗЕД, ціна, вартість тощо.

Підтверджуючим документом про надання послуг, а відповідно первинним документом у розумінні законодавчих вимог про документальне забезпечення записів у бухобліку, інвойс може бути лише у разі, якщо він має обов’язкові реквізити, у т. ч. такі, що підтверджують фактичне надання послуг. Проте доказів цього контролюючий орган не надав.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль