Оприлюднено мінфінівські форми щодо контролю за обігом спирту

5 червня 2015 21
ДФС опублікувала проект наказу Мінфіну «Про затвердження форм щодо контролю за обігом спирту»

ДФС опублікувала проект наказу Мінфіну «Про затвердження форм щодо контролю за обігом спирту» та аналіз впливу цього регуляторного акта.

На сьогодні форми контролю за обігом спирту затверджено наказом ДПА від 29.10.2002 № 515, який не зареєстровано у Міністерстві юстиції України — відповідно, він підлягає скасуванню.

Для правового врегулювання здійснення належної організації контролю за цільовим використанням етилового спирту та відносин, що виникають під час здійснення органами ДФС контролю за виробництвом, обігом та цільовим використанням спирту, розроблено відповідний нормативно-правовий акт Мінфіну.  

Він забезпечить виконання вимог законодавства щодо Порядку визначення виробників і покупців спирту та здійснення контролю за його обігом. Дія регуляторного акта поширюватиметься на всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері виробництва та обігу спирту.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом двох тижнів на адреси:

  • Державна фіскальна служба України, Департамент контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, 04655, м. Київ, Львівська площа, буд. 8; e-mail: dep.sat21@gmail.сom;

  • Державна регуляторна служба України, 01011, м.Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль