Розраховуємо лікарняні: покроковий алгоритм від ФСС з ТВП

12 червня 2015 28
Фахівці ФСС з ТВП повідомили, як розраховувати лікарняні, якщо у застрахованої особи страховий стаж протягом останніх 12 місяців менше 6 місяців

Фахівці ФСС з ТВП повідомили, як розраховувати лікарняні, якщо у застрахованої особи страховий стаж протягом останніх 12 місяців менше 6 місяців. А саме:

  1. Розраховуємо середню зарплату із фактично нарахованої зарплати за розрахунковий період.
  2. Визначаємо денну виплату з урахуванням страхового стажу працівника. Для цього середню зарплату множимо на відповідний відсоток розміру середньої зарплати.
  3. Визначаємо середню зарплату із розрахунку мінімальної зарплати, шляхом ділення її на кількість робочих днів цього місяця за графіком роботи підприємства.
  4. Порівнюємо середню зарплату із фактичних виплат та середню зарплату із мінімальної зарплати. Якщо перший показник більший, то для оплати лікарняних використовують середню зарплату, розраховану із розміру мінімальної зарплати.

Також фахівці ФСС з ТВП повідомили, що роз’яснення питання оплати перших п’яти днів непрацездатності — прерогатива Мінсоцполітики.

Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль