Планується введення нових форм розрахункових документів

23 червня 2015 22
ДФС оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми звіту № ЗВР-1»

ДФС оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми звіту № ЗВР-1».

Із 1 січня 2015 року Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71-VIII запроваджено акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів. Водночас Положенням про форму та зміст розрахункових документів, затвердженим наказом ДПА від 01.12.2000 № 614 (далі — наказ № 614), передбачено, що окрім назви, кількості і вартості придбаних товарів (послуг), у касовому чеку має відображатись сума податку на додану вартість та його ставка у відсотках.

Відображення ж акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів (пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти та інше паливо) та його ставки у розрахункових документах на сьогодні не передбачено.

Та відповідно до Вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування, затверджених постановою КМУ від 18.02.2002 № 199, з’явилась можливість відображення у розрахункових документах, які друкуються реєстраторами розрахункових операцій, окрім податку на додану вартість, також інших податків.

Проектом наказу передбачено, що вимоги до форми та змісту фіскальних касових чеків у частині відображення інших, крім ПДВ, податків не поширюються на розрахункові документи, що друкуються РРО, включені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій до моменту набрання чинності цим наказом.

Також у зв’язку зі скасуванням наказу № 614, яким були затверджені Порядок подання звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій або використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), та Форма № ЗВР-1 «Звіт про використання реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)» цим проектом наказу затверджуються Порядок подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), та форма звіту № ЗВР-1.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту регуляторного акту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються упродовж місяця з дня оприлюднення проекту на адресу розробника: Державна фіскальна служба України, 04655, м. Київ, Львівська площа, 8; e-mail: yyarmolovskiy@minrd.gov.ua.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль