Як розпочати роботу з РРО

26 червня 2015 25
Податківці покроково описали роботу з реєстраторами розрахункових операцій

Придбання РРО

Платнику податків, який має декілька точок реалізації, необхідно придбавати РРО на кожну точку. Модель повинна відповідати переліку РРО, включених до Державного реєстру РРО, який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України.

Для придбання РРО суб’єкту господарювання необхідно звернутися до будь-якого виробника касової техніки.

Укладання договору на сервісне обслуговування

Здійснення реєстрації в органах ДФС проводиться після укладання договору на сервісне обслуговування  з Центром сервісного обслуговування (ЦСО) .

Договір укладається з ЦСО, який має відповідну угоду (договір) з виробником або постачальником саме тієї модифікації РРО, щодо якої укладається даний договір.

Реєстрація РРО в органах ДФС

Для реєстрації РРО суб’єкт господарювання (або ним уповноважена особа) звертається до органу ДФС за основним місцем обліку платника податків.

Суб’єкт господарювання також може зареєструвати РРО за місцезнаходженням своїх відокремлених підрозділів (філій, дочірніх підприємств), які розташовані в іншій територіальній одиниці.

Порядок подачі заявок та перелік документів, які необхідно подавати для реєстрації РРО, строки реєстрації, визначені в Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, затвердженому наказом МДЗ від 28.08.2013 № 417.

Термін реєстрації РРО в органах ДФС проводиться протягом трьох робочих днів.

Опломбування та введення в експлуатацію

До початку роботи касовий апарат повинен бути опломбований, а сервісним центром видана довідка про опломбування. Після закінчення процедури реєстрації касовий апарат вводиться в експлуатацію, про що представником платника податків та сервісного центру складається відповідний акт.

Основні реквізити розрахункового документа

Вимоги до форми та змісту розрахункового документа (чека) визначені Положенням про форму та зміст розрахункових документів, затвердженим наказом ДПА від 01.12.2000 № 614.

Фізособи — підприємці — платники єдиного податку другої та третьої груп, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом, при розрахунках готівкою зобов’язані з 1 липня 2015 року застосовувати належно зареєстровані РРО.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль