Доповнення до програмного забезпечення із формування податкової звітності у системі електронного адміністрування ПДВ

2 липня 2015 30
ДФС України розробила доповнення до програмного забезпечення «Система формування та подання до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв’язку податкової звітності, податкових накладних та реєстрі податкових накладних в електронному вигляді»

ДФС України розробила доповнення до програмного забезпечення «Система формування та подання до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв’язку податкової звітності, податкових накладних та реєстрі податкових накладних в електронному вигляді».

 

Додані такі форми документів з метою:

  • впровадження нових електронних сервісів, створення комфортних умов для платників податків:

F/J1490004 — «Інформаційне повідомлення»

  • створення комфортних умов для платників податків при запровадженні системи електронного адміністрування ПДВ та відповідно до вимог пункту 34 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України:

ü  F/J1301204 — «Запит щодо отримання відомостей про стан рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість»;

ü  F/J1401204 – «Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ».

  • виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 569 «Деякі питання електронного адміністрування податку на додану вартість»:

ü  F/J1401301 — «Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних».

ü  F/J1301401 — «Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних»;

ü  F/J1401401 — «Витяг з Єдиного реєстру податкових накладних».

 

У разі необхідності створення нових документів, їх потрібно вибрати у довіднику документів (пункт 4.1 допомоги) програмного забезпечення.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль