Упорядковано процедуру зміни рахунків клієнтів за ініціативою органів Казначейства

3 липня 2015 21
Зазнав змін Порядок відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Казначейства, затверджений наказом Мінфіну від 22.06.2012 № 758, якими, зокрема, визначено процедуру зміни рахунків клієнтів за ініціативою органів Казначейства

Зазнав змін Порядок відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Казначейства, затверджений наказом Мінфіну від 22.06.2012 № 758, якими, зокрема, визначено процедуру зміни рахунків клієнтів за ініціативою органів Казначейства.

Так, зміна рахунків клієнтів органу Казначейства — процедура відкриття нових і закриття раніше відкритих рахунків клієнтів за ініціативою органів Казначейства, у результаті проведення якої змінюються всі або окремі реквізити рахунків клієнтів. Підставами для неї є:

- реорганізація органів Казначейства;

- зміни аналітичних параметрів рахунків клієнтів, зокрема рахунків, за якими операції не здійснювалися 3 і більше років та на яких є залишки коштів.

При зміні рахунків клієнтів нові справи з юридичного оформлення рахунків органи Казначейства не формують. Але про зміну рахунків необхідно обов’язково повідомляти клієнтів та органи ДФС.

При зміні реквізитів рахунків клієнтів (коду та найменування органу Казначейства) у зв’язку з переходом на обслуговування до іншого органу Казначейства ці рахунки не закриваються. Просто за новим місцем обслуговування укладається договір про здійснення розрахунково-касового обслуговування.

Ще вводиться можливість дистанційного обслуговування органом Казначейства клієнтів із використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства — Казначейство». А перелік небюджетних рахунків доповнено депозитними.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль