Робоча ситуація дня: Нараховуємо ЄСВ на заробітну плату інваліда-сумісника

3 липня 2015 255
На підприємстві працює інвалід-сумісник. Яку ставку потрібно застосовувати для нарахування ЄСВ на заробітну плату такого працівника?
На підприємстві працює інвалід-сумісник. Яку ставку потрібно застосовувати для нарахування ЄСВ на заробітну плату такого працівника?
Відповідно до частини 13 статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI (далі — Закон № 2464) ставка нарахування ЄСВ для підприємств, в яких працюють інваліди, встановлюється у розмірі 8,41%. При цьому ЄСВ нараховується на базу нарахування ЄСВ для працюючих інвалідів, яку визначено пунктом 1 частини першої статті 7 Закону № 2464.

Детальніше про нарахування ЄСВ на заробітну плату інваліда-сумісника читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».
http://golovbukh.ua/mcfr-portal/our_publications/podatki/


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль