Оприлюднено проект наказу щодо оскарження платниками вимог про сплату недоїмки зі сплати ЄСВ

9 липня 2015 40
На офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщено проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку розгляду контролюючими органами скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та на рішення про нарахування пені та накладання штрафу»

На офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) в рубриці «діяльність» → «регуляторна політика» → «проекти регуляторних актів» → «2015 рік» розміщено проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку розгляду контролюючими органами скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та на рішення про нарахування пені та накладання штрафу», а також аналіз впливу цього регуляторного акта.

Проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку розгляду контролюючими органами скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та на рішення про нарахування пені та накладення штрафу» (далі — проект наказу) розроблено на підставі статті 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», з урахуванням вимог Закону України «Про звернення громадян».

Нині оскарження платниками єдиного внеску вимог про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та рішень про нарахування пені та накладення штрафу органів державної фіскальної служби під час адміністративного оскарження регулюється чинним Порядком розгляду органами доходів і зборів скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та на рішення про нарахування пені та накладення штрафу, затвердженим наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 № 452.

У зв’язку із реорганізацією Міністерства доходів і зборів України та утворенням Державної фіскальної служби України, яка є його правонаступником, виникла необхідність скасування зазначеного вище наказу Міністерства доходів і зборів України та затвердження відповідного наказу Міністерства фінансів України.

Основною метою проекту наказу є забезпечення практичного застосування положень Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо подання скарг платниками єдиного внеску та їх розгляду контролюючими органами.

Проектом наказу встановлюється процедура оскарження платниками єдиного внеску вимог про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та рішень про нарахування пені та накладення штрафу під час адміністративного оскарження.

Зауваження та пропозиції до Проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань можна надсилати упродовж двох тижнів з дати оприлюднення Проекту на адресу розробника: поштову — 04655, м. Київ, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України, Департамент реєстрації платників та електронних сервісів – oblik@minrd.gov.ua та до Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль