Перевірки платників податків: що й кому можна, а що ні

9 липня 2015 22
ДФС відкоригувала Методичні рекомендації щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної фіскальної служби при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків

ДФС відкоригувала Методичні рекомендації щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної фіскальної служби при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків, затверджені її наказом від 31.07.2014 № 22.

Так, у рішенні про проведення документальної планової, позапланової перевірки, прийнятого керівником органу ДФС, мають зазначатися суб’єкт (об’єкт), який перевіряється, мета, вид перевірки, підстави для її проведення, дата початку та тривалості. Ці ж вимоги висуваються й до рішення про проведення фактичної перевірки, але тепер уже без обов’язку зазначення дати її початку.

Змінами також уточнено, що чинне законодавство не передбачає обов’язку контролюючого органу повторно надсилати платнику податків повідомлення про проведення планової документальної перевірки після усунення причин, через які її не було своєчасно розпочато (відсутність платника за місцезнаходженням, його відмова у допуску перевіряючих до проведення перевірки).

Водночас платники податків отримали можливість подавати свої заперечення до акта (довідки) перевірки до органу ДФС не лише за основним місцем обліку, як передбачалося раніше.

У цьому документі фахівці ДФС також нарешті позбавили себе права встановлювати ознаки укладання правочинів з ознаками недійсності, недодержання вимог щодо відповідності укладених правочинів інтересам держави і суспільства та обгрунтовувати недійсність правочинів.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль