Новації у призначенні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг

13 липня 2015 23
Уряд вніс зміни у порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг

Уряд вніс зміни у порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Так, у разі якщо кількість фактично проживаючих зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, є меншою, ніж кількість зареєстрованих осіб, субсидія розраховується з огляду на кількість осіб, які фактично у ньому проживають. При цьому кількість фактично проживаючих осіб розраховується на підставі рішення держадміністрації та виконавчого органу або утвореної ними комісії та актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

Для призначення субсидії сукупний дохід обчислюється з огляду на нарахованих особам доходів без урахування ПДФО. Також визначено низку доходів, які не включають до сукупного доходу для призначення субсидій.

Зазначено, що до сукупного доходу відносяться доходи отримані, фізособами-єдиноподатниками, у відповідних розмірах прожиткового мінімуму залежно від групи платників єдиного податку.

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням і розраховується:

  • на опалювальний сезон — з 1 жовтня по 30 квітня;
  • на неопалювальний сезон — з 1 травня по 30 вересня.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль