Імпортерам/експортерам алкоголю та тютюну видаватимуть ліцензії без погодження ДФС

20 липня 2015 23
Унесено зміни до Порядку оформлення та видачі ліцензій на право імпорту, експорту алкоголю й тютюну

Унесено зміни до Порядку оформлення та видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, затвердженого наказом Мінекономіки та євроінтеграції від 14.02.2002 № 42.

Згідно зі змінами Мінекономрозвитку видаватиме відповідні ліцензії суб’єктам господарювання вже без погодження ДФС. Неодержання згоди на видачу ліцензії від ДФС тепер не буде слугувати однією з підстав для відмови у видачі такої ліцензії.

Змінами також передбачено можливість підписання ліцензій на імпорт/експорт алкоголю та тютюну в т. ч. Торговим представником України.

Як і раніше, ліцензії видаватимуть терміном на 5 років, і плата за них справлятиметься щорічно.

Доказом же перерахування до держбюджету річної плати за ліцензію слугуватиме подана заявником копія платіжного доручення, але винятково з оригінальною відміткою банку про сплату.

Водночас для оформлення та видачі ліцензій заявником уже не подаватиметься довідка відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до бюджету.

Деяких правок зазнала і форма заяви про одержання ліцензій на право імпорту, експорту спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Зокрема, в частині необов’язковості засвідчення суб’єктом господарювання заяви печаткою.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль