Нові заборони у доступі до деяких реєстрів Мін’юсту із території АТО

31 липня 2015 21
Мін’юст тимчасово закрив доступ користувачів Донбасу ще й до Єдиного реєстру спеціальних бланків нотаріальних документів, Єдиного реєстру довіреностей

Для забезпечення захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб у зв’язку із соціально-політичною ситуацією, що склалась на Донбасі, Мін’юст тимчасово (до закінчення АТО) закрив доступ користувачів ще й до Єдиного реєстру спеціальних бланків нотаріальних документів, Єдиного реєстру довіреностей.

При цьому вимогу щодо припинення доступу користувачів до деяких реєстрів Мін’юсту поширено в т. ч. на території міст Дебальцеве та Світлодарськ Донецької області.

Окрім зазначених вище, йдеться про Державний реєстр обтяжень рухомого майна, Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, Спадковий реєстр, Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень, Державний реєстр актів цивільного стану громадян, Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення, Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (далі — ЄДР).

Водночас регулятор дозволив відновити доступ до ЄДР користувачів на території міста Курахове Мар’їнського району Донецької області.

Ці зміни внесено до наказу Мін’юсту «Про невідкладні заходи щодо захисту прав громадян на території проведення антитерористичної операції» від 17.06.2014 № 953/5. У ньому наводиться повний перелік територій Сходу України, користувачам з яких закрито доступ до відповідних реєстрів.

Припинення/відновлення доступу відбудеться з дня опублікування нового наказу.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль