Хто оплачує ідентифікацію/реєстрацію худоби та отримує за це відшкодування

6 серпня 2015 18
Уточнено положення Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію» у частині оплати послуг з ідентифікації та реєстрації тварин, а також державної підтримки і фінансування таких послуг

Уточнено положення Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію» від 04.06.2009 № 1445-VI у частині оплати послуг з ідентифікації та реєстрації тварин, а також державної підтримки і фінансування таких послуг.

Передбачено, що вартість послуг з ідентифікації та реєстрації тварин сплачують власники тварин (юрособи і фізособи) за свій кошт. Режим цінового регулювання вартості таких послуг має встановити Кабмін протягом місяця з дня набрання чинності цими змінами.

Водночас оплатити послуги з ідентифікації та реєстрації тварин, власником яких є фізособа, може також третя (будь-яка юридична чи фізична) особа.

Фізична особа — власник тварин, яка оплатила послуги з їх ідентифікації та реєстрації, має право на обов’язкове відшкодування державою таких витрат. Йдеться саме про фізосіб, які розводять та утримують тварин для власного споживання продуктів харчування тваринного походження.

Витрати на ідентифікацію та реєстрацію тварин держава відшкодовуватиме зазначеним особам за рахунок бюджетних коштів. Порядок використання коштів, передбачених у Держбюджеті окремим рядком на фінансування системи ідентифікації та реєстрації тварин і на відшкодування витрат на оплату цих послуг фізособам — власникам с/г тварин, теж установить Уряд.

Змінами також до 25 робочих днів (замість 5) збільшено строк оформлення ідентифікаційних документів на коней.

Зміни діють із 07.08.2015.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль