Трансформація міліції в поліцію почалась

6 серпня 2015 24
Сьогодні опубліковано Закон про Національну поліцію, який визначає правові засади її організації і діяльності, статус поліцейських тощо

Опубліковано Закон про Національну поліцію (далі — поліція), який визначає правові засади її організації і діяльності, статус поліцейських тощо.

У складі поліції діятимуть кримінальна, патрульна, спеціальна поліція, поліція охорони і особливого призначення, органи досудового розслідування.

Діяльність поліції спрямовуватиме та координуватиме КМУ через Міністра внутрішніх справ. Законні вимоги поліцейського — обов’язкові для виконання всіма фізичними та юридичними особами.

На задоволення потреб останніх поліція тісно і на засадах партнерства взаємодіятиме з населенням, територіальними громадами, громадськими об’єднаннями.

Поліція не має права відмовити в розгляді або відкласти розгляд звернень стосовно забезпечення прав і свобод людини, юросіб, інтересів суспільства та держави від протиправних посягань із посиланням на вихідний/святковий/неробочий день або закінчення робочого дня.

Водночас поліція може, зокрема, оглядати за участю керівництва юросіб, фізосіб (у т. ч. ФОП) чи їх уповноважених представників приміщення, де знаходяться/зберігається зброя, спецзасоби, боєприпаси, вибухові речовини та матеріали, інші предмети, матеріали і речовини, щодо зберігання і використання яких визначено спеціальні правила та на які поширюється дозвільна система органів внутрішніх справ, із метою перевірки дотримання правил поводження з ними та правил їх використання.

У цілому Закон запрацює з 06.11.2015.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль