Робоча ситуація дня: Визнання «перехідних» доходів при зміні групи єдиного податку

6 серпня 2015 15
Фізична особа ― підприємець, перебуваючи на третій групі єдиного податку, надала послугу, кошти за яку було отримано після переходу на другу групу єдиного податку. У якому періоді визнавати дохід за надану послугу?

ПРОБЛЕМА

Фізична особа ― підприємець, перебуваючи на третій групі єдиного податку, надала послугу, кошти за яку було отримано після переходу на другу групу єдиного податку. У якому періоді визнавати дохід за надану послугу?

РІШЕННЯ

Платник єдиного податку ― фізична особа вправі змінювати групу єдиного податку, якщо виконуються необхідні критерії для перебування у новій групі. Для цього йому потрібно подати до контролюючого органу заяву не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу (пп. 298.1.5 Податкового кодексу України; ПК).

У загальному випадку платник єдиного податку ― фізична особа має визнавати дохід від надання послуг на дату отримання готівкових або безготівкових коштів (п. 292.6 ПК).

Детально про думку податківців щодо переходу фізичної особи ― підприємця з однієї на іншу групу платника єдиного податку читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Реєструйтеся просто зараз

Цікавитесь документами?

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ не лише до завантаження файлів у цьому матеріалі, але й до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ професійних безплатних вебінарів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль