Розширено перелік неприбуткових організацій

11 серпня 2015 13
Переглянуто окремі положення Податкового кодексу України, які стосуються оподаткування неприбуткових організацій

Переглянуто окремі положення Податкового кодексу України, які стосуються оподаткування неприбуткових організацій.

Зміни передусім передбачають, що до неприбуткових організацій відноситимуть усіх юридичних осіб, діяльність яких відповідає вимогам неприбутковості.

При цьому уточнено вимоги, за дотримання яких юридичній особі може бути присвоєно такий статус неприбутковості. Для цього установчі документи неприбуткових організацій мають містити, зокрема, інформацію щодо передачі активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи.

Неприбуткові організації, зареєстровані до набрання чинності цим Законом, зобов’язано до 01.01.2017 привести свої установчі документи у відповідність до оновленої редакції пункту 133.4 Податкового кодексу України та у цей самий строк подати копії відповідних документів до контролюючого органу. При цьому для таких цілей організації звільнятимуться від сплати реєстраційного збору за проведення державної реєстрації змін до установчих документів.

Попереджаємо, що неприбуткові організації, які не приведуть до ладу свої установчі документи, після 01.01.2017 втратять статус неприбутковості.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль