Затверджено інструкцію про умови виплати грошового забезпечення військовозобов’язаним та резервістам

13 серпня 2015 19
Військовозобов’язаним, у тому числі резервістам за кожен день перебування на зборах з урахуванням часу перебування в дорозі будуть виплачуватися добові у відповідних розмірах

Військовозобов’язаним, у тому числі резервістам (далі — військовозобов’язані) за кожен день перебування на зборах з урахуванням часу перебування в дорозі будуть виплачуватися добові у відповідних розмірах. Витрати на проїзд також будуть відшкодовуватися військовими частинами за місцем проведення зборів.

Інструкцією визначено, що за час перебування на зборах за такими особами зберігається місце роботи, займана посада, та середній заробіток, як за основній, так і на сумісних роботах.

При цьому особам, призваним на збори, має бути виплачено зарплату за відпрацьований час до дня  від’їзду на збори, а також середню зарплату за першу половину місяця зборів.

Виплата середнього заробітку військовозобов’язаним буде проводитися підприємствами, установами та організаціями, де працюють призвані на збори, з подальшим відшкодуванням цих витрат відповідними військовими частинами.

Для покриття таких витрат суб’єкти господарювання подаватимуть до відповідної військової частини рахунки для оплати. До рахунків мають додаватися відомості на виплату середньої заробітної плати, нарахованої військовозобов’язаним, призваним на збори. Її форму наведено у додатку до цієї інструкції.

Також встановлено правила нарахування одноразового заохочення резервістів та порядок виплати їм допомоги по тимчасовій непрацездатності у період проведення зборів.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль