Розроблено форму та порядок складання Звіту про контрольовані операції

13 серпня 2015 20
Державна фіскальна служба України оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про затвердження форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції»

Державна фіскальна служба України оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про затвердження форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції» (далі — проект наказу).

Проект наказу розроблено з метою приведення наказу МДЗ «Про затвердження форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції» від 11.11.2013 № 669 до вимог Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням» від 28.12.2014 № 72-VIII (далі — Закон № 72), який набрав чинності 1 січня 2015 року.

Законом № 72 запроваджено принцип «витягнутої руки», змінено перелік контрольованих операцій, переглянуто вартісний критерій визнання операцій контрольованими, скасовано пріоритет офіційно визнаних джерел інформації тощо.

Прийняття наказу забезпечить виконання обов’язку платниками податків із подання до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, інформації про здійснені контрольовані операції.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця на адреси:

  • Департамент методологічної роботи з питань оподаткування, 04655, МПС, Київ – 53, Львівська площа, буд. 8; e-mail: lhropun@sfs.gov.ua;

  • Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11. 


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль