Нові умови повернення вкладникам депозитів

17 серпня 2015 22
Нацбанк дещо переглянув процедуру видачі вкладників депозитів, унісши низку правок до Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами

Нацбанк дещо переглянув процедуру видачі вкладників депозитів, унісши низку правок до Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами, затвердженого його постановою від 03.12.2003 № 516.

Тож тепер видача вкладу або його частини та нараховані проценти на першу вимогу вкладника допускається тільки за договором банківського вкладу (депозиту) на вимогу.

У свою чергу, за договором банківського строкового вкладу (депозиту) банк зобов’язаний видати вклад та нараховані проценти за цим вкладом зі спливом строку, визначеного у договорі банківського вкладу (депозиту).

Дострокове повернення строкового вкладу та нарахованих процентів за цим вкладом віднині можливе винятково в разі, коли це передбачено умовами договору строкового банківського вкладу.

Ці зміни прийнято на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов повернення строкових депозитів» від 14.05.2015 № 424-VIII. І раніше Нацбанк відзначав, що остання умова стосуватиметься лише договорів банківського строкового вкладу, укладених після набрання чинності зазначеним Законом, тобто після 06.06.2015.

Нова процедура діє вже починаючи з 15.08.2015.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль