Мінфін пропонує новий порядок оскарження платниками податків податкових повідомлень-рішень

18 серпня 2015 14
ДФС опублікувала проект наказу Мінфіну «Про затвердження Порядку оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду контролюючими органами»

На офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщено проект наказу Мінфіну «Про затвердження Порядку оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду контролюючими органами». 

У зв’язку з реорганізацією Міністерства доходів і зборів України та утворенням Державної фіскальної служби України, яка є його правонаступником, виникла необхідність скасування наказу МДЗ від 25.12.2013 № 848, яким регулюється питання оскарження платниками податків податкових повідомлень-рішень, та затвердження відповідного наказу Мінфіну.

Основна мета проекту наказу — забезпечення практичного застосування положень Податкового кодексу України щодо подання скарг платниками податків та їх розгляду контролюючими органами, а також виконання вимог Закону України від 25.12.2014 № 63-VIII.

Встановлюється процедура оскарження платниками податків податкових повідомлень-рішень або інших рішень органів ДФС під час адміністративного оскарження.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань можна надсилати упродовж двох тижнів на адреси:

  • Державна фіскальна служба України, Департамент правової роботи, 04655, м. Київ, Львівська площа, 8; e-mail: appeal@sfs.gov.ua;

  • Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11. 


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль