Оприлюднено проект про виготовлення, зберігання та продаж акцизних марок

25 серпня 2015 36
ДФС на своєму офіційному веб-сайті оприлюднила проект постанови КМУ «Про внесення змін до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів»

ДФС на своєму офіційному веб-сайті оприлюднила проект постанови КМУ «Про внесення змін до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів».

Проект розроблено з метою поліпшення контролю за зберіганням марок акцизного податку, які знаходяться у сховищах територіальних підрозділів фіскальної служби, а також знищення невикористаних марок акцизного податку попереднього зразка.

Зокрема, врегульовано питання уникнення втрат державного бюджету, пов’язаних зі зберіганням у сховищах марок акцизного податку, які підлягають знищенню через невідповідність нанесеної на них суми акцизного податку сумі, визначеній з урахуванням діючої ставки акцизного податку на дату розливу продукції, які не  відповідають затвердженим зразкам марок акцизного податку.  

Ця норма дозволить своєчасно знищувати марки акцизного податку, які не можуть бути використані, та не накопичувати значні залишки марок акцизного податку у сховищах, що мінімізує витрати державного бюджету.

Дія проекту постанови не поширюватиметься на суб’єктів господарювання.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом двох тижнів на адреси:

  • Державна фіскальна служба України, Департамент контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, 04655, Львівська площа, буд. 8; e-mail: dep.sat21@gmail.com;

  • Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль