Головбух

Потрібна ліцензія на торгівлю паливом — отримайте дозвіл від Держпраці на небезпечні роботи

5 червня 2019
282
Середній бал: 0 із 5

З 01.07.2019 р. запровадять ліцензування діяльності усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним.

Акцизна накладна Скачати

Щоб отримати ліцензію на право зберігання пального потрібно мати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та/або експлуатацію машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки (далі — Дозвіл).

Необхідність такого Дозволу визначена статтею 21 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII.

Дозвіл видає територіальний орган Держпраці за місцем державної реєстрації юрособи або ФОП відповідно до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки», затвердженого постановою КМУ від 26.10.2011 № 1107.

Щоб отримати Дозвіл роботодавець, виробник або постачальник подає адміністратору заяву за формою згідно з додатком 4. Заяву подавайте:

  • у паперовій формі особисто;
  • через уповноважену ним особу;
  • надіслати поштою;
  • у випадках, передбачених законом, в електронній формі через Єдиний державний портал адмінпослуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.

До заяви необхідно додати:

    • на виконання робіт підвищеної небезпеки — висновок експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час виконання заявлених робіт;
    • на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки — висновок експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час експлуатації заявлених машин, механізмів, устаткування та їх відповідності вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки;

Висновок експертизи — документ, який складає експертна організацією за результатами проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання за формою, розробленою Держпраці і затвердженою в установленому порядку. Він містить інформацію про відповідність (невідповідність) об’єкта експертизи вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки і на підставі якого приймається рішення щодо видачі дозволу.

Паливний акциз, акцизні склади і лічильники

Чи оштрафують за нереєстрацію акцизних складів до 1 липня 2019 року
Денис ПетригаТекст персоны
Наближається година «Ч» — 01.07.2019 — для суб’єктів господарювання, які мають справу з обігом пального. Дедалі більше вони переймаються процедурою очікуваних змін. Як отримати статус платника паливного акцизу? Які правила реєстрації акцизних складів і лічильників пального? Нормативно ці питання досі не врегулювали. Маємо лише проект урядової постанови. Його і проаналізуємо.

На офіційному сайті Національного агентства з акредитації України розміщено Реєстр органів з оцінки відповідності, що пройшли акредитацію.

За матеріалами Головного управління Держпраці у Херсонській області

logo
Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіші новини бухгалтерії. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини