Мінімальну зарплату і прожитковий мінімум підвищать з 1 вересня

31 серпня 2015 24
Уряд України вносить до Парламенту законопроект про збільшення соціальних стандартів для майже 12 мільйонів українських громадян

Уряд України вносить до Парламенту законопроект про збільшення соціальних стандартів для майже 12 мільйонів українських громадян. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Глава Уряду нагадав, що чинний закон передбачав зростання мінімальної заробітної плати й прожиткового мінімуму з 1 грудня. Проте загальний фінансовий ресурс для підвищення зарплат, пенсій, виплат та інших соціальних стандартів, за його словами, становив близько 10 млрд. грн., які вдалося знайти.

Тож до Парламенту вноситься законопроект, який передбачає збільшення соціальних стандартів, зокрема, для близько 3 мільйонів працівників бюджетної сфери: «Учитель без категорії отримає додатково 470 грн. Учитель вищої категорії —  605 грн. Сімейний лікар буде додатково отримувати 453 грн., а медсестра — 304 грн.».

Працівники соціальної сфери та культури також отримають такі підвищення. Зокрема, перші додатково будуть отримувати 304 грн., другі — 348 грн.

Окрім цього, студентам підвищать стипендії. Студенти вищих навчальних закладів І і ІІ категорії будуть додатково отримувати 112 грн., а студенти, які навчаються в навчальних закладах ІІІ-IV категорії, — 95 грн.

Глава Уряду також повідомив, що одинокі матері після підвищення загалом будуть отримувати від 350 до 727 грн.

«Пенсіонери, які потребують найбільшої допомоги від держави, також отримають підвищення пенсії. Мінімальна пенсія становитиме 1074 грн.», — наголосив Арсеній Яценюк.

Люди з особливими потребами додатково отримають від 100 до 200 грн.

Мінімальна заробітна плата з 1 вересня цього року становитиме 1378 грн.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль